Magnus Gustafsson
VD
Tel: 021-15 80 81
Mob: 0730-830 410
magnus@magnetfabriken.se
Henrik Eliass
Försäljning KAM
Tel: 021-15 80 82
Mob: 0760-411 015
henrik@magnetfabriken.se
Daniel Asplund
Försäljning
Tel: 021-15 80 86
Mob: 072-566 00 15
daniel@magnetfabriken.se
Cecilia Eklund
Inköp/Försäljning
Tel: 021-15 80 85
Mob: 072-566 00 42
cecilia@magnetfabriken.se
Sven Bergström
Kvalitet/Miljö/Teknik
Tel: 021-15 80 84
 sven@magnetfabriken.se
Niklas Furusjö
Produktion
Tel: 021-15 80 83
niklas@magnetfabriken.se
Susanne Gustafsson
Ekonomi/Administration
Tel: 021-15 80 80
 susanne@magnetfabriken.se

KONTAKTA OSS

Maila oss på office@magnetfabriken.se 
eller ring 021-15 80 80 så hjälper vi dig.

ÖPPETIDER

Måndag -Fredag:

08:00 - 16:00 (lunch 12:00 - 12:30)

BESÖK OSS

Ni hittar oss enkelt på Västerås västra sida.

Från E18 tag avfart 128 mot Hacksta industriområde.

Efter ca 700m tag höger in på Gilltunavägen.

RING OSS
021 - 15 80 80
BESÖK OSS
Gilltunavägen 4, VÄSTERÅS
ÖPPETIDER
Mån - Fre 08:00 - 16:00
Lunch 12.00 - 12:30